Menzis kiest voor WFM oplossing van Tele’Train

logo-menzis

Menzis Zorgverzekeraar heeft voor het forecasten en roosteren van de verschillende klantcontacten gekozen voor de Verint/Witness WFM software geleverd door Tele’Train.

“Tele’Train biedt een compleet geïntegreerde oplossing aan voor onze klantcontactomgeving, de combinatie van zowel front als back office werkzaamheden kunnen plannen en roosteren is voor ons van groot belang.” aldus Arjan Delbrugge, project manager bij Menzis. André Filippini van Tele’Train voegt hieraan toe; ” Wij zijn verheugd met Menzis als klant, een innovator op het gebied van klantcontact in de zorg.”

Over Menzis
Zorgverzekeraar Menzis is een totaalverzorger. Naast het verzekeren van zorg, behartigt Menzis de belangen van zijn klanten door het regelen en organiseren van benodigde zorg. Zonder winstoogmerk. De verzekeraar richt zich daarbij op zorg én welzijn. Samen met klanten, patiëntenverenigingen, zorgverleners en overheid wil Menzis dat goede betaalbare zorg voor iedereen toegankelijk is en blijft. Nu en in de toekomst.
Meer informatie: http://www.menzis.nl

sidebar_buttons_hover.jpg toggleback togglebackhover togglebackselect